RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Michalczewski o walce Adamek-Szpilka: Chcieli się oszukiwać, a oszukali kibiców

Publikacja: Poniedziałek, 10 listopada (12:07)

Dariusz Michalczewski jest zawiedziony poziomem walki Tomasza Adamka z Arturem Szpilką. "Wyglądało to słabo, nic się nie działo. Szpilka wygrał zasłużenie, ale nie pokazał nic, a Adamek tym bardziej. Chcieli się oszukiwać, a oszukali kibiców" - stwierdził "Tiger". Były mistrz świata uważa, że o wiele bardziej interesujący był zeszłoroczny pojedynek Andrzeja Gołoty z Przemysławem Saletą. "Szkoda, że moja dyscyplina idzie na dół. Zawsze się przed tym broniłem, ale muszę powiedzieć, że kiedyś było lepiej" - podsumował Michalczewski.


Źródło: Press Focus/x-news

(edbie)

Źródło:  
Dalsza część artykułu pod materiałem video: