Melania Trump wprowadziła się do Białego Domu z synem Barronem
Publikacja: Poniedziałek, 12 czerwca (10:52)
Aktualizacja: Poniedziałek, 12 czerwca (10:00)
Prawie pięć miesięcy po zaprzysiężeniu męża na prezydenta Stanów Zjednoczonych pierwsza dama Melania Trump wprowadziła się z synem Barronem do Białego Domu.
"Nie mogę doczekać się wspomnień, jakie stworzymy w naszym nowym domu!" - napisała Melania Trump na oficjalnym koncie pierwszej damy USA na Twitterze, opatrując wpis hasztagiem "przeprowadzka" oraz zdjęciem trawnika przed Białym Domem zrobionym ze środka rezydencji szefa państwa.
(ug)