RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Melania Trump wprowadziła się do Białego Domu z synem Barronem

Publikacja: Poniedziałek, 12 czerwca (10:52) Aktualizacja: Poniedziałek, 12 czerwca (10:00)

Prawie pięć miesięcy po zaprzysiężeniu męża na prezydenta Stanów Zjednoczonych pierwsza dama Melania Trump wprowadziła się z synem Barronem do Białego Domu.

"Nie mogę doczekać się wspomnień, jakie stworzymy w naszym nowym domu!" - napisała Melania Trump na oficjalnym koncie pierwszej damy USA na Twitterze, opatrując wpis hasztagiem "przeprowadzka" oraz zdjęciem trawnika przed Białym Domem zrobionym ze środka rezydencji szefa państwa.

(ug)

Źródło: RMF FM/PAP
Dalsza część artykułu pod materiałem video: