RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Mecze ligowe na Stadionie Śląskim - to jest możliwe

Publikacja: Poniedziałek, 3 marca (14:24) Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Wielkie derby Ślaska rozbudziły wczoraj apetyty na wielkie wydarzenia sportowe. I działacze, i kibice czekają na kolejne takie widowiska. Na meczu Ruch Chorzów-Górnik Zabrze było 41 tysięcy kibiców. To najlepszy wynik od blisko ćwierć wieku!

Dyrektor Stadionu Śląskiego Marek Szczerbowski czeka na propozycje od klubów, które chciałyby rozegrać mecz na tym legendarnym stadionie. Jednym z podstawowych kryteriów jest liczba zainteresowanych kibiców.

Na stadionie Śląskim szansę na rozegranie meczu mają także drużyny drugoligowe. Np. władze GKS-u nie wykluczają takiej możliwości. Chociaż zarówno piłkarze, jak i kibice u siebie czują się najlepiej.

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: