Dyrektor Stadionu Śląskiego Marek Szczerbowski czeka na propozycje od klubów, które chciałyby rozegrać mecz na tym legendarnym stadionie. Jednym z podstawowych kryteriów jest liczba zainteresowanych kibiców.
Na stadionie Śląskim szansę na rozegranie meczu mają także drużyny drugoligowe. Np. władze GKS-u nie wykluczają takiej możliwości. Chociaż zarówno piłkarze, jak i kibice u siebie czują się najlepiej.