Na szczęście nic nie wskazuje na to, by doszło do burd. Na ul. Olimpijskiej, gdzie znajduje się stadion, roi się od policyjnych sił prewencji. Odprawę zakończyli już pracownicy sił porządkowych – to oni będą czuwać, by kibice nie wbiegli na murawę. Na stadion nie zostaną wpuszczeni kibice Wisły Kraków.
Przypomnijmy, na zakończenie rozgrywek sezonu ligowego 2005/2006 w trakcie meczu Arka-Wisła doszło w Krakowie do poważnego incydentu. Na murawę boiska tuż przed zakończeniem meczu wtargnęli krakowscy kibice. Kilku piłkarzy Arki zostało poturbowanych.