Niszczyć mięli rzekomo członkowie gabinetu politycznego ministra. Obecny resort nie chce komentować naszych rewelacji.
Masowo niszczono dokumenty w resorcie Ziobry
<i>Byłem świadkiem niszczenia dokumentów</i> - tak odpowiadają na pytania kontrolerów pracownicy Ministerstwa Sprawiedliwości. Wraz z Romanem Osicą dotarłem do raportu z kontroli wewnętrznej w resorcie. Jak wynika z dokumentu, za czasów Zbigniewa Ziobry masowo niszczono tam dokumentację.
Tagi:
kontrola