RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Masowo niszczono dokumenty w resorcie Ziobry

Publikacja: Piątek, 22 lutego (12:30) Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

<i>Byłem świadkiem niszczenia dokumentów</i> - tak odpowiadają na pytania kontrolerów pracownicy Ministerstwa Sprawiedliwości. Wraz z Romanem Osicą dotarłem do raportu z kontroli wewnętrznej w resorcie. Jak wynika z dokumentu, za czasów Zbigniewa Ziobry masowo niszczono tam dokumentację.

Niszczyć mięli rzekomo członkowie gabinetu politycznego ministra. Obecny resort nie chce komentować naszych rewelacji.

Tagi: kontrola

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: