RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Marek z Bartoszyc wygrał w RMF FM... pół miliona złotych!

Publikacja: Środa, 29 marca (17:31) Aktualizacja: Wtorek, 8 sierpnia (12:00)

To była trafiona 11 w Szczęśliwej 13! W Wiosennej Loterii RMF FM Marek z Bartoszyc wybrał sejf z takim właśnie numerem i wygrał… pół miliona złotych!

Kamil Baleja i Jacek Tomkowicz zadzwonili do Marka kilkanaście minut po godzinie 16:00. Wracał właśnie z pracy i - jak mówił - podjechał akurat pod dom, gdzie czekali na niego "mama i brat. I obiad!".

W rozmowie z naszymi dziennikarzami Marek przyznał, że nie zastanawiał się wcześniej nad tym, który sejf wybierze, jeśli zadzwonimy do niego z informacją, że za moment zagra o pół miliona złotych.

Do wyboru miał trzynaście sejfów, w których znajdowały się kwoty w wysokości 13, 20 i 40 tysięcy złotych oraz pół miliona!

Marek wybrał sejf nr 11 i nie chciał oddać go za gwarantowane 15 tysięcy ani później, kiedy Kamil Baleja i Jacek Tomkowicz zaoferowali mu 18 i 20 tysięcy.

Jak się okazało, była to bardzo słuszna decyzja...

Posłuchajcie, jak wygrywał pół miliona złotych!

Sprawdźcie, jak zagrać w Szczęśliwej 13 RMF FM o pół miliona złotych! >>>>

(e)

Źródło: RMF FM
Tagi: loteria
Dalsza część artykułu pod materiałem video: