RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Marcin Wasilewski opuścił zgrupowanie reprezentacji

Publikacja: Środa, 10 października (11:03) Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Obrońca piłkarskiej reprezentacji Marcin Wasilewski we wtorek późnym wieczorem opuścił zgrupowanie kadry we Wronkach z powodów rodzinnych.

Nie jest znany termin powrotu Wasilewskiego do Wronek. Sztab szkoleniowy reprezentacji na razie nie rozważa powołania dodatkowego zawodnika na zgrupowanie.

Polacy we Wronkach przygotowują się do meczu eliminacji mistrzostw Europy z Kazachstanem oraz towarzyskiego spotkania z Węgrami.

Źródło: RMF24-RMF FM - newsroom

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: