RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Małopolskie: 7 lat gwałcił córkę

Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Prokuratorzy w Limanowej w Małopolsce przesłuchali 19-letnią dziewczynę, przez lata dręczoną przez rodziców. Od 12 roku życia ojciec bił ją, gwałcił i podawał środki psychotropowe. Matka o wszystkim wiedziała.

Jak ustalił reporter RMF dziewczyna już wcześniej szukała pomocy. Była na policji w Mszanie Dolne, jednak funkcjonariusze zlekceważyli sprawę. Zdesperowana 19-latka przyjechała w końcu do Krakowa i tutaj o swoim losie opowiedziała prokuraturze.

Mamy do czynienia z przypadkiem drastycznego znęcania się, połączonego z biciem łańcuchem tej osoby. Z przypadkiem molestowania seksualnego, które trwało już od 8 lat ze strony ojca - mówił prokurator. Dziewczyna zeznała również, że cały czas była zastraszana przez rodziców. Zarówno ojciec jak i matka grozili jej śmiercią. Niewykluczone, że sąd zdecyduje się na tymczasowy areszt dla oprawców dziewczyny.

Źródło: RMF24-RMF FM - newsroom

Nie przegap

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: