Najwięcej nietrzeźwych kierowców zatrzymano w sobotę - bo aż 42. Policja podkreśla, że mimo tych alarmujących statystyk w kilkudziesięciu wypadkach drogowych nikt nie zginął.
Doszło jednak do wielu kolizji. Rekord "stłuczek" padł w piątek - odnotowano ich 105. Według policji, ich przyczyną, oprócz nieuwagi kierowców, był padający wtedy w Małopolsce deszcz.