RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Lubuskie: 18-latek podrabiał banknoty

Publikacja: Poniedziałek, 30 października (19:00) Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Od 5 do 25 lat więzienia grozi 18- latkowi, który podrabiał banknoty o nominale 20 złotych w Żaganiu w województwie lubuskim.

O przestępstwie powiadomiła policję właścicielka sklepiku szkolnego znajdującego się w jednej ze szkół podstawowych.

Fałszywym banknotem chciał płacić 14-letni gimnazjalista.

Źródło: RMF24-RMF FM - newsroom

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: