Do zdarzenia doszło wczoraj późnym popołudniem; policjantów powiadomił anonimowy rozmówca.
Po przybyciu do szpitala policjanci stwierdzili, że lekarze pełniący od 7 rano dyżur na oddziale ginekologiczno- położniczym rzeczywiście są pod wpływem alkoholu - Krzysztof Olszowiak, rzecznik lubińskiej policji.
Funkcjonariusze wyjaśniają, czy lekarze narazili pacjentów na bezpośrednie niebezpieczeństwo utraty życia lub zdrowia.