RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Lubin: Pijani lekarze na dyżurze w szpitalu

Autor: Publikacja: Poniedziałek, 24 kwietnia (12:31) Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Półtora oraz dwa promile alkoholu w wydychanym powietrzu mieli dwaj lekarze, którzy pełnili dyżur na jednym z oddziałów szpitala miejskiego w Lubinie na Dolnym Śląsku.

Do zdarzenia doszło wczoraj późnym popołudniem; policjantów powiadomił anonimowy rozmówca.

Po przybyciu do szpitala policjanci stwierdzili, że lekarze pełniący od 7 rano dyżur na oddziale ginekologiczno- położniczym rzeczywiście są pod wpływem alkoholu - Krzysztof Olszowiak, rzecznik lubińskiej policji.

Funkcjonariusze wyjaśniają, czy lekarze narazili pacjentów na bezpośrednie niebezpieczeństwo utraty życia lub zdrowia.

Źródło: RMF24-RMF FM - newsroom

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: