RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Lubelskie: Policja zatrzymała pijanego sanitariusza

Publikacja: Poniedziałek, 8 października (15:20) Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Policja zatrzymała pijanego sanitariusza pogotowia ratunkowego w Puławach na Lubelszczyźnie. 49-letni mężczyzna miał 1,5 promila alkoholu we krwi.

Pogotowie wezwała w niedzielę w nocy mieszkanka miejscowości Borowa. W trakcie wizyty wnuczka chorej kobiety wyczuła silną woń alkoholu od sanitariusza. Pogotowie zabrało starszą kobietę do szpitala, a jej wnuczka poinformowała o całej sprawie policję.

Funkcjonariusze zatrzymali w szpitalu pijanego sanitariusza. Mężczyzna trafił do policyjnego aresztu.

Źródło: RMF24-RMF FM - newsroom

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: