Uszkodzenia przy studzienkach prowadzących do ujęcia wody dla Hrubieszowa i okolic zauważyły pracownice Powiatowej Stacji Sanitarno Epidemiologicznej w Hrubieszowie podczas codziennej rutynowej kontroli ujęć wody.
Wodociąg zaopatruje w wodę mieszkańców Hrubieszowa oraz okolicznych miejscowości - Świerszczów, Teptiuków, Gródek, Obrowiec i Wolica.
W tym czasie wodę z ujęcia wody Dziekanów koło Hrubieszowa gmina będzie dostarczać mieszkańcom beczkowozami. Posłuchaj relacji Krzysztofa Kota: