Na razie nie ma żadnych nowych informacji o losie dziewczynek. Wiadomo, że po raz ostatni widziano je dwa dni temu na dworcu autobusowym w Oświęcimiu. Szukający dziewczynek policjanci przesłuchali już kilkadziesiąt osób. Mają też listę kilkunastu miejsc, gdzie mogą przebywać nastolatki. Miejsca te są teraz sprawdzane.
Rodzice zaginionych twierdzą, że nie było żadnych problemów z córkami. Nie widomo więc, czy to typowa ucieczka z domu.