RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Lombardy czekają na kupujących

Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Przed świętami głównie sprzedawali, teraz przyszedł czas na kupowanie – półki w lombardach uginają się pod ciężarem telefonów komórkowych czy sprzętu RTV. Zakupy można zrobić często po okazyjnych cenach.

Lombardy pełne są rzeczy zastawionych przed świętami. - Ludzie jednak potrzebują pieniędzy, żeby dociągnąć do kolejnej wypłaty - mówi właściciel lombardu.

Jeśli ktoś zastawił swoją własność w lombardzie, a będzie chciał ją odzyskać, będzie musiał zapłacić odsetki – 1 procent od otrzymanej sumy. To, ile pieniędzy trzeba będzie wyłożyć, zależy od tego, jak długo odsetki będą narastać. W szczecińskich lombardach byłych właścicieli jednak jak nie było, tak nie ma.

Źródło: RMF24-RMF FM - newsroom

Nie przegap

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: