Informacje o rozmowach z US F1 potwierdził sam Loeb. Chciałem porozmawiać, czy rzeczywiście zespół jest mną zainteresowany i czy mam szanse na zajęcie miejsca za sterami bolidu od następnego sezonu - powiedział Francuz. Obecnie jestem zadowolony z rajdów WRC i mam ważny kontrakt z Citroenem, jednak jeśli pojawi się możliwość startowania w F1, to czemu by nie spróbować? - dodał rajdowy mistrz świata.
Sebastien Loeb urodził się w 1974 r. we Francji. Jest najbardziej utytułowanym kierowcą rajdowym na świecie - pięciokrotnym mistrzem świata, trzykrotnym mistrzem prestiżowych zawodów „Race of Champions”, a także zdobywcą drugiego miejsca w słynnym wyścigu 24-godzinnym w Le Mans w 2006 r.
(ASInfo/RMF FM)