Zamknąć szpital chce samorząd województwa. W ten sposób chce zaoszczędzić 50 milionów złotych, które trzeba byłoby wydać na remont starego budynku.
We wtorek zorganizowane zostanie spotkanie mieszkańców Łodzi, którzy nie chcą, by szpital został zamknięty. Początek o godz. 17 w dawnym klubie oficerskim przy ul. Tuwima.