RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Łódź podwodna do przemytu narkotyków

Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Dryfująca niebieska łódź podwodna, najprawdopodobniej służąca do przemytu kokainy – to niezwykłe znalezisko, jakie wpadło w ręce hiszpańskiej policji u północno-zachodnich wybrzeży kraju.

10-metrową łódź prawdopodobnie domowej roboty policja przewiozła do stoczni. Tam jednostka jest rozmontowywana pod nadzorem policyjnych ekspertów.

Źródło: RMF24-RMF FM - newsroom

Nie przegap

Dalsza część artykułu pod materiałem video: