RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Łódź: Od świąt mieszkają bez wody

Publikacja: Wtorek, 5 stycznia (12:31) Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Kilka rodzin łódzkiej kamienicy przy ulicy Żeromskiego od świąt nie ma dostępu do bieżącej wody. Mieszkańcy budynku są bezradni w walce z prywatnym właścicielem, który odciął wodę. Nie chcą jednak opuścić mieszkań, twierdząc, że w nie zainwestowali, a lokale zastępcze nie odpowiadają standardem tym, które dotychczas zajmowali.

Zdaniem jednego z mieszkańców kamienicy, chodzi o to, by z budynku, który już jest w połowie opustoszały pozbyć się reszty lokatorów. Po prostu chcą nas wykurzyć stąd - mówi. Na razie mieszkańcy radzą sobie nosząc wodę w plastikowych baniakach. Posłuchaj relacji reporterki RMF FM Agnieszki Wyderki:

Administrator budynku nie chciał rozmawiać z naszą reporterką, tłumacząc, że to sprawa właściciela nieruchomości.

Źródło: RMF24-RMF FM - newsroom
Tagi: Łódź woda

Nie przegap

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: