RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Łódź: Noworodek w sortowni odpadów

Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Ciało noworodka znaleziono na terenie sortowni odpadów w Łodzi. Dziecko zauważyła pracownica sortowni. Niemowlę było zawinięte w szmaty i włożone do reklamówki. Policja szuka jego matki.

Niespełna tydzień temu w łódzkim szpitalu imienia Rydygiera otwarto "okno nadziei", gdzie matki mogą zostawiać swoje niechciane, nowo narodzone dzieci. Jest ono jednym z elementów programu "Mamo! Nie porzucaj mnie!" opracowanego przez władze Łodzi. Program ma być odpowiedzią na coraz częstsze przypadki porzucania noworodków przez matki.

Źródło: RMF24-RMF FM - newsroom

Nie przegap

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: