RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Łódź: Deficyt „zerówek” na prawie

Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Egzamin zerowy – czyli jeszcze przed sesją egzaminacyjną – to towar deficytowy dla studentów trzeciego roku prawa na łódzkim uniwersytecie. Chętni stanęli w kolejce dwa dni przed egzaminem.

Obowiązują też społeczne listy, a chętnych na taki egzamin jest dwa razy więcej niż miejsc. Studenci ustawiają się więc w kolejce od wczoraj od godz. 22.30. Tak jest bezpieczniej. Można by to rozwiązać inaczej, ale każdy stwierdził, że to jest najlepsza metoda – żeby stać tutaj i poczekać na swoją kolejkę - tłumaczą.

Ze studentami rozmawiał reporter RMF FM Marcin Lorenc:

Źródło: RMF24-RMF FM - newsroom

Nie przegap

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: