RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Licencja wygasła, będzie wyciek…

Publikacja: Piątek, 20 marca (14:00) Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Na szczęście taki komunikat nie pojawił się na ekranie komputera do zarządzania budowaną elektrownią atomową w Buszerze w Iranie. Faktem jednak jest, że jej personel techniczny najwyraźniej zapomniał o przedłużeniu licencji.

Do mediów wyciekło zdjęcie ekranu monitora z centrum sterowania zakładem. Widać napis: "Licencja na to oprogramowanie wygasła". Elektrownia miała być oddana do użytku na jesieni ubiegłego roku. Dziś irańskie władze podały, że ruszy w grudniu. Miała zostać oddana do użytku na jesieni ubiegłego roku, ale z powodu wielu problemów nie udało się dotrzymać planów.

Źródło: RMF24-RMF FM - newsroom

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: