RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Lekarze-łapówkarze zatrzymani w Legnicy

Publikacja: Środa, 7 października (09:48) Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Troje lekarzy z legnickiego szpitala zostało zatrzymanych przez agentów CBA. Jak ustaliła reporterka RMF FM Barbara Zielińska, medycy są podejrzewani o wydawanie fałszywych zaświadczeń lekarskich o stanie zdrowia w zamian za łapówki. Prokuratura w Legnicy na razie nie chce zdradzać szczegółów sprawy.

Źródło: RMF24-RMF FM - newsroom

Nie przegap

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: