RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Lekarze kontra France Telecom

Autor: Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Coraz większy skandal wokół czarnej serii samobójstw pracowników France Telecom. W ciągu półtora roku aż 26 osób odebrało sobie życie. W buncie przeciwko dyrekcji do dymisji podało się kilkunastu lekarzy francuskiego koncernu.

O co konkretnie lekarze oskarżają dyrekcję?

Tagi: Francja

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: