RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Lech Wałęsa jedzie na kolejną konwencję Libertas

Publikacja: Środa, 13 maja (06:39) Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Lech Wałęsa nie zaprzestał promowania Libertas i Declana Ganleya - pisze "Dziennik". Według informacji gazety, w czwartek były prezydent ma się pojawić w Madrycie na kolejnej konwencji wyborczej tej partii.

Informację potwierdzają współpracownicy Ganleya. Nie chcą jednak zdradzić, czy Wałęsa, tak jak za konwencje w Rzymie, dostał wynagrodzenie. Politycy Libertas z Brukseli przyznają, że Wałęsa pojawi się nie tylko w Madrycie, ale także na konwencjach partii w czterech innych stolicach - informuje "Dz".

Źródło: RMF24-RMF FM - newsroom

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: