RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Kto nie odśnieża trójmiejskich chodników?

Autor: Publikacja: Wtorek, 25 listopada (20:41) Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Zaledwie pięć mandatów za nieodśnieżenie chodników wypisano w prawie milionowym Trójmieście po czterech dniach ataku zimy. Na śliskich chodnikach przewracają się ludzie starsi i młodzi, ale winnych najwidoczniej brak.

Od lat jest to samo. Jest okropnie, jest bardzo źle, szczególnie dla starszych ludzi. Jak się ma prywatną posesję, to są jakieś obowiązki i trzeba się z tego wywiązywać - skarżą się mieszkańcy Trójmiasta w rozmowie z reporterem RMF FM:

Źródło: RMF24-RMF FM - newsroom
Tagi: trójmiasto

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: