RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Książe Harry będzie służył w Iraku

Publikacja: Sobota, 17 lutego (19:34) Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Książę Harry - trzeci w kolejności do tronu brytyjskiego po swym ojcu i bracie - w końcu miesiąca zostanie wysłany wraz ze swym oddziałem do Iraku - potwierdza wcześniejsze doniesienia londyński dziennik "Daily Mirror".

22-letni Harry i jego regiment prawdopodobnie będą stacjonować w rejonie Basry na południu Iraku. Wcześniej brytyjskie Ministerstwo Obrony potwierdzało, że książę mógłby zostać wysłany do Iraku, gdyby jechała tam jednostka, w której służy. Nie uczestniczyłby tam jednak w operacjach, w których jego obecność mogłaby zagrozić bezpieczeństwu innych żołnierzy.

Źródło: RMF24-RMF FM - newsroom

Nie przegap

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: