RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Kradli, udając pracowników wodociągów

Publikacja: Sobota, 31 października (16:35) Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Policjanci z Bielska-Białej zatrzymali trzy osoby, które podając się za pracowników wodociągów okradały mieszkania starszych ludzi. Na razie złodziejom udowodniono dwa włamania. Grozi im do pięciu lat więzienia.

Źródło: RMF24-RMF FM - newsroom

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: