RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Korona Kielce wyeliminowała Legię

Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Zaskoczenie w piłkarskim Pucharze Polski – Korona Kielce wyeliminowała warszawską Legię. Doszło do tego dzięki bramce Grzegorza Piechny, strzelonej już w doliczonym czasie gry.

Mecz zakończył się wynikiem 3:0 dla kielczan. Oznacza to, że Korona w półfinale zmierzy się z Zagłębiem Lubin. Pierwszy mecz zakończył się dwubramkowym zwycięstwem zespołu z Warszawy. Kielczanie zdołali nadrobić straty i w decydującej o dalszych losach rozgrywek dogrywce zapunktował Piechna.

Druga para półfinałowa Pucharu Polski to: Wisła Płock i Lech Poznań. Spotkanie zaplanowano na 15 marca. Korona zmierzy się z Zagłębiem dzień wcześniej. Rewanże 21 i 22 marca.

Zdobywca Pucharu Polski ma zapewniony występ w Pucharze UEFA.

Źródło: RMF24-RMF FM - newsroom

Nie przegap

Dalsza część artykułu pod materiałem video: