Koniec strajku w Budryku
Kopalnia Budryk znowu pracuje. Po 46 dniach strajku górnicy dostali podwyżki. Po północy pierwsi protestujący zaczęli opuszczać kopalnię. Przed bramą czekały na nich żony i dzieci.
Tagi:
kopalnia