RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Koniec strajku w Budryku

Autor: Publikacja: Piątek, 1 lutego (12:07) Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Kopalnia Budryk znowu pracuje. Po 46 dniach strajku górnicy dostali podwyżki. Po północy pierwsi protestujący zaczęli opuszczać kopalnię. Przed bramą czekały na nich żony i dzieci.

Tagi: kopalnia

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: