RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Koniec pielęgniarskiego protestu w Koszalinie

Publikacja: Środa, 5 marca (17:23) Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Pielęgniarki ze Szpitala Wojewódzkiego w Koszalinie podpisały po południu porozumienie z dyrekcją placówki. Na razie warunki umowy nie są znane. Podpisana zgoda oznacza koniec trwającej od tygodnia okupacji sali narad w budynku administracji.

Źródło: RMF24-RMF FM - newsroom

Nie przegap

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: