RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Koniec głodówki w lubelskim MPK

Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Pracownicy lubelskiego MPK zakończyli głodówkę - informuje reporter RMF. Po 5 dniach podpisano porozumienie z właścicielem spółki, czyli władzami Lublina.

Będą dodatkowe pieniądze na podwyżki, których nie było w firmie od 6 lat. Nie wiadomo natomiast, co stanie się z długiem przedsiębiorstwa.

Źródło: RMF24-RMF FM - newsroom

Nie przegap

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: