Życzę szybkiego powrotu do zdrowia wszystkim poszkodowanym - dodał. Zapewnił też "o solidarności Narodu Polskiego z Narodem Norweskim w tych dramatycznych dla całej Norwegii chwilach".
Komorowski złożył kondolencje królowi Norwegii
W piątek wieczorem prezydent Bronisław Komorowski złożył kondolencje królowi Norwegii Haraldowi V w związku z wybuchem w Oslo. <I>Wstrząśnięty wiadomością o wybuchu bombowym w dzielnicy rządowej w Oslo, przekazuję, w imieniu Narodu Polskiego oraz własnym, najszczersze kondolencje i wyrazy głębokiego współczucia rodzinom i bliskim ofiar</i> - napisał Komorowski w depeszy i zdecydowanie potępił atak.