RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Kolejne zatrzymania po katastrofie MTK

Publikacja: Wtorek, 19 grudnia (10:03) Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Śląska policja zatrzymała 3 kolejne osoby w związku ze styczniową katastrofą hali MTK w Katowicach - dowiedziało się RMF FM.

Osoby te były lub też nadal są związane ze spółką MTK. Ich zatrzymanie może stanowić przełom w prowadzonym śledztwie, które powinno się zakończyć do 21 lutego przyszłego roku.

W areszcie cały czas siedzą trzej byli szefowie Międzynarodowych Targów Katowickich oraz dwaj projektanci zawalonej hali wystawowej. Są oni podejrzani o przyczynienie się do styczniowej katastrofy, w której zginęło 65 osób, a ponad 140 zostało rannych.

Źródło: RMF24-RMF FM - newsroom

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: