RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Kolejne wraki odkryto na dnie Bałtyku

Publikacja: Sobota, 7 października (09:38) Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Dwa wraki odkryli pracownicy Petrobalticu na dnie naszego morza.

Jak się dowiaduje reporter RMF, wraki leżą na głębokości 105 metrów w polskiej strefie ekonomicznej. Odkrycia dokonała załoga statku badawczego „Santa Barbara”. Pod koniec lipca załoga tego samego statku odkryła wrak jedynego hitlerowskiego lotniskowca „Graf Zeppelin”.

Źródło: RMF24-RMF FM - newsroom

Nie przegap

Dalsza część artykułu pod materiałem video: