RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Kolejne osuwisko w Siemianowicach

Autor: Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Znowu osunięta ziemia w Siemianowicach. I to dokładnie w tym samym miejscu, co przed kilkoma dniami. Ponad 20-u mieszkańców bloku znowu trzeba było ewakuować. Do mieszkań wrócili wieczorem. Jednocześnie przed blokiem zaczęło się wiercenie otworów, przez które następnie pod ziemię będzie tłoczona specjalna mieszanina. Ma ona wypełnić puste górnicze wyrobiska i ustabilizować grunt.

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: