Od początku grudnia z wychłodzenia na Warmii i Mazurach zmarło już dziesięć osób. W większości to bezdomni. W miniony piątek, także w Olsztynie, odnaleziono ciała dwóch bezdomnych mężczyzn, którzy zmarli z zimna.
Kolejne ofiary mrozu w Olsztynie
Mróz zbiera śmiertelne żniwo. Ciało bezdomnego mężczyzny, który zmarł z wychłodzenia, znaleziono w kontenerze na śmieci na jednym z osiedli w Olsztynie. Kobietę, którą odnaleziono w tym samym miejscu, reanimowano i przewieziono do szpitala. Mimo starań lekarzy pacjentka zmarła.