RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Kolejna ofiara przemocy w szkole

Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Znów przemoc w szkole. Uczniowie jednego ze szczecińskich gimnazjów przywiązali kolegę sznurkiem do barierki, śmiali się z niego i wyzywali go. Całe zdarzenie nagrywali kamerą w telefonie komórkowym.

Policję o zdarzeniu powiadomił szkolny pedagog. Nieletnimi sprawcami zajmie się sąd rodzinny.

Źródło: RMF24-RMF FM - newsroom

Nie przegap

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: