RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Kolejna bójka pseudokibiców w Krakowie

Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Policja poszukuje pseudokibiców, którzy w niedzielę nad ranem pobili się na jednej ze stacji benzynowych w Krakowie. Jak dowiedział się reporter RMF FM Maciej Grzyb, w starciu ranne zostały dwie osoby. Funkcjonariusze zabezpieczyli już nagrania monitoringu z kamery przemysłowej.

Zdaniem policji, bójka mogła być kontynuacją starć, które kilka dni temu miały miejsce na ulicy Siemaszki. Wtedy starło się kilkunastu mężczyzn - kilka osób zostało rannych. Czterech najbardziej poranionych mężczyzn zostało przewiezionych do szpitali.

Źródło: RMF24-RMF FM - newsroom

Nie przegap

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: