RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Kolędowe karaoke: Kto najlepiej zaśpiewał w Rzeszowie? [GŁOSUJCIE!]

Publikacja: Niedziela, 21 grudnia (14:55) Aktualizacja: Wtorek, 8 sierpnia (12:00)

Rzeszów - to był niedzielny przystanek naszego choinkowego tournée. Dla mieszkańców mieliśmy tysiąc pachnących drzewek oraz nasz konkurs karaoke! Posłuchajcie trzech najlepszych - naszych zdaniem - utworów i wybierzcie, który wykonawca powinien znaleźć się w Wielkim Finale!

Naszemu jury najbardziej spodobała się "Cicha noc" w wykonaniu Katarzyny, ukraińska "Nowa radist stala", którą zaśpiewała Maryna oraz "Północ już była" Błażeja i Urszuli.

Teraz decyzja należy do Was. 24 grudnia najlepsza dwunastka - triumfatorzy z poszczególnych miast - stoczy ostateczną bitwę. Tryumfatora Wielkiego Finału będziecie mogli usłyszeć na antenie RMF FM. Każdy zwycięzca poszczególnych etapów otrzyma od nas upominek.  

(abs)

Źródło: RMF FM
Dalsza część artykułu pod materiałem video: