RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Kolarze MTB zawitali do Wałbrzycha

Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Tydzień temu ścigali się w błocie i w potężnej ulewie, dziś pogoda im dopisuje. Górscy kolarze, uczestnicy kolejnej eliminacji Skoda-Auto Grand Prix MTB, walczą na trasie wokół zamku Książ w Wałbrzychu.

W zakończonym już wyścigu elity kobiet zwyciężyła Maja Włoszczowska, która dokładnie o pół koła pokonała Annę Szafraniec. Obecnie w przepięknej scenerii lasów i parków wokół zamku Książ walczą mężczyźni.

Źródło: RMF24-RMF FM - newsroom

Nie przegap

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: