RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Kolarze górscy rywalizowali w Sławnie

Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Anna Szafraniec i Marek Galiński – zwycięzcami czwartej edycji zawodów Skoda-Auto Grand Prix MTB. Najlepsi polscy kolarze górscy ścigali się w Sławnie koło Opoczna.

Dobrym wynikiem może się pochwalić także Piotr Lewandowski – junior z grupy RMF FM Mountain Dew. Reprezentant żółto-niebieskiego teamu zajął bowiem bardzo dobre szóste miejsce.

Źródło: RMF24-RMF FM - newsroom

Nie przegap

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: