RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Kobiety są lepszymi pracownikami

Publikacja: Środa, 5 lipca (08:06) Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Nie ma lepszych pracowników niż kobiety - dzisiejszy "Dziennik" cytuje wyniki najnowszego raportu Instytutu Badań nad Demokracją i Przedsiębiorstwem Prywatnym. Wynika z nich, że panie w pracy pracują, a nie biadolą, bardziej cieszy je sukces firmy niż własny, a - na dodatek - zarabiają mniej niż mężczyźni.

Ponadto przedsiębiorstwa zarządzane przez kobiety przynoszą większe zyski. Szczegóły raportu w dzisiejszym wydaniu "Dziennika".

Źródło: RMF24-RMF FM - newsroom

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: