Dla bezpieczeństwa wszystko odbyło się w asyście policjantów. Część zatrzymanych zapłaciła karę, inni musieli iść na mecz piechotą. Jak się okazało, nie pierwszy raz jechali bez biletów.
Kibice dostali mandat za… brak biletów
Ponad 70 kibiców Górnika Zabrze zostało ukaranych. Tym razem nie chodzi jednak o burdy na stadionie. Grupa fanów futbolu jechała na mecz autobusem, ale... nie miała biletów komunikacji miejskiej. Pech chciał, że do pojazdu weszli kontrolerzy.
Tagi:
kontrola