RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Kibice dostali mandat za… brak biletów

Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Ponad 70 kibiców Górnika Zabrze zostało ukaranych. Tym razem nie chodzi jednak o burdy na stadionie. Grupa fanów futbolu jechała na mecz autobusem, ale... nie miała biletów komunikacji miejskiej. Pech chciał, że do pojazdu weszli kontrolerzy.

Dla bezpieczeństwa wszystko odbyło się w asyście policjantów. Część zatrzymanych zapłaciła karę, inni musieli iść na mecz piechotą. Jak się okazało, nie pierwszy raz jechali bez biletów.

Źródło: RMF24-RMF FM - newsroom
Tagi: kontrola

Nie przegap

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: