RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Katy Perry i Orlando Bloom wrócili do siebie? Spędzili razem długi weekend

Aktualizacja: Środa, 6 września (15:00)

Katy Perry i Orlando Bloom razem? Wszystko wskazuje na to, że znów są parą! Spędzili razem długi weekend w Kalifornii. „Nigdy nie przestali się kochać. Oboje pracują nad naprawą tego związku. Teraz lepiej znają swoje potrzeby” - wyznała osoba z otoczenia celebrytów. Para rozstała się w lutym. Postanowili wrócić do siebie, czy po prostu są dobrymi przyjaciółmi?

Źródło: Cover Video/x-news

Nie przegap

Dalsza część artykułu pod materiałem video: