Jak dotąd odśnieżono około 400 z 2 tysięcy parkingowych miejsc w centrum miasta. Na razie miasto nie chce mówić o stratach. Wiadomo natomiast, że każdego dnia na pobieraniu opłat parkingowych Katowice zarabiają około 14 tysięcy złotych.
Katowice: Są zaspy, więc nie ma opłat
Władze Katowic ograniczają pobieranie pieniędzy za parkowanie w centrum, ponieważ na miejscach parkingowych zalega śnieg. Płacić trzeba jedynie tam, gdzie puchu już ubyło.