RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Kamizelki i odblaski dla mieszkańców Pakości - dogrywka "Szerokiej drogi"

Publikacja: Niedziela, 22 listopada (17:32) Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

W odpowiedzi na wasze maile - dziś dogrywka akcji "Szerokiej drogi". W listach do naszej redakcji pisaliście, że kamizelki odblaskowe są najbardziej potrzebne na wsiach oraz w małych miejscowościach. Jeden z maili dotarł do nas m.in. z Pakości.

Pakość znana jest w okolicy jako "mała Holandia" czy, jak kto woli, "mała Pekin". Rzeczywiście, rowerzystów - nawet o tej porze roku - w Pakości nie brakuje. Kamizelek odblaskowych czy choćby opasek na ramię jest już jednak dużo mniej, niż jednośladów. Tymczasem wokół Pakości drogi mają niezwykle wąskie pobocza, brakuje również oświetlenia.

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: