RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Kamil Stoch już zdrowy. Wrócił na skocznię

Publikacja: Czwartek, 12 marca (10:12) Aktualizacja: Czwartek, 12 marca (10:00)

Kamil Stoch wrócił na skocznię. Polak, który ostatnio zmagał się z chorobą wirusową, wziął udział w serii próbnej do wieczornego konkursu w Trondheim.

W serii próbnej Stoch skoczył całkiem daleko, więc jeśli tylko jego stan się nie pogorszy, to zobaczymy go wieczorem. Nie wiadomo tylko, czy wystąpi w kwalifikacjach.

W dzisiejszym konkursie mają wystąpić Piotr Żyła, Klemens Murańka i Jan Ziobro.

Kwalifikacje w Trondheim zaplanowane są na godzinę 11., pierwsza seria konkursowa o 19. Po tych zawodach, do rozegrania zostaną w weekend jeszcze dwa w Oslo oraz trzy - dwa indywidualne i jeden drużynowy w Planicy w dniach 20-22 marca.

(mpw)

Źródło: RMF FM/PAP
Tagi: Kamil Stoch
Dalsza część artykułu pod materiałem video: