RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Kaloryfery w Kielcach już ciepłe

Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Ciepło wróciło do kieleckich mieszkań. Wieczorem z powodu awarii sieci ciepłowniczej około 30 tysięcy mieszkańców Kielc nie miało ciepłej wody i ogrzewania. Problem dotyczył północnej części miasta - Osiedla Świętokrzyskiego, Na Stoku, Słonecznego Wzgórza i Wichrowego Wzgórza.

Miejsce wycieku wody udało sie szybko zlokalizować. Robotnicy wymienili fragment rury na ważnej magistrali ciepłowniczej. Według prezesa Miejskiego Przedsiębiorstwa Energetyki Cieplnej w Kielcach Jana Wilczyńskiego, wyciek jest skutkiem źle przeprowadzonych w przeszłości robót budowlanych.

Źródło: RMF24-RMF FM - newsroom
Tagi: Kielce awaria

Nie przegap

Dalsza część artykułu pod materiałem video: