RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Kajakarskie MŚ: Cztery medale dla Polaków

Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Cztery medale wywalczyli polscy kajakarze w finałach mistrzostw świata, które odbyły się w Szegedzie na Węgrzech. Najcenniejszy, złoty zdobył Marek Twardowski w kajakowej jedynce na dystansie 500 metrów.

Srebrny medal w wyścigu na 500 m wywalczyła czwórka kanadyjkarzy: Łukasz Woszczyński, Paweł Baraszkiewicz, Marcin Grzybowski i Paweł Skowroński. Także srebro zdobyli Marek Twardowski i Adam Wysocki w konkurencji K-2 200.

Czwarty, brązowy medal, zdobyła kajakowa czwórka płynąca w składzie: Adam Wysocki, Paweł Baumann, Przemysław Gawrych i Tomasz Mendelski.

Źródło: RMF24-RMF FM - newsroom

Nie przegap

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: